Ypatingi įvykiai

posted in: Aktualijos | 0

Gegužės 2-3 dienos mums buvo ypatingos! Širdyje turime dėkingumą, motyvaciją, impulsą poelgiams ir tikimės … daugialypių pergalių!!!
Gegužės 2 d. Lenkijos Prezidentas Andrzejus Duda ir jo žmona Agata Kornhauser-Duda jungėsi per vaizdo konferenciją su mūsų hospisu. Padėkos ir padrąsinimo žodžiai buvo skirti mums… Mes esame be galo dėkingi už šį ypatingą mūsų hospiso misjos pagerbimą.

Palaikymo ir vienybės ženklą gavome iš Lenkijos Senato Pirmininko pavaduotojo Pono Stanisław Karczewski, Senato Emigracijos ir ryšių su užsienyje esančiais lenkais komiteto pirmininko pavaduotojos Janinos Sagatowska ir Maria Koc.
Gegužės 3 d. mes dalyvavome automobilių lenktynėse Vilnius-Zalavas-Vilnius, norėdami išreikšti padėką už gegužės 3 d. Konstituciją, patikėdami Lenkijos Karalienei Marijai Lenkiją, Lietuvą, Europą ir pasaulį, taip pat padėkoti už laisvę.
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda šiomis dienomis lenkams skyrė ypatingus žodžius „Jūs esate mūsų lobis, mūsų draugai ir bendrapiliečiai, ir tik kartu galime judėti į priekį“.
Mūsų širdis plaka vienu ritmu dėl Lenkijos, Lietuvos, žmogaus pas kurį einame su savo hospiso misija …
Jėzau, pasitikime Tavimi!
Ses. Michaela Rak su hospiso bendruomene
Foto: Lenkijos Respublikos Prezidento Kanceliarija (Grzegorz Jakubowski) Wilnoteka.lt