„Vilties medis“ peraugo į gerumo mišką

posted in: Aktualijos | 0

Rugsėjo 16 dieną Rotušės aikštėje išgyvenome ypatingą įvykį – trečiąjį paramos koncertą „Vilties medis“, kurį organizuoja Lietuvos lenkų harcerių (skautų) sąjunga. Taip pat pradėjome V-ąją Kampaniją „Vilties laukai 2018/2019“, narcizų svogūnėliai-vilties ir vienybės su sergančiais simboliai iškeliavo į Vilniaus miesto gyventojų ir miesto svečių namus. Įvyko mugė, loterija, žaidimai, vaikų kampelis, piešimas ant veido. Šio įvykio tikslas buvo surinkti lėšų Vaikų hospiso skyriaus statyboms. Kiekvienas žmogus galėjo kažką įsigyti ir atverti savo širdį kito žmogau reikmėms ir per savo auką prisidėti prie gailestingumo darbų.

Scenoje pasirodė Lietuvos atlikėjai: Monika Linkytė, Ieva Zasimauskaitė, Evelina Sašenko, Elizabeth Olshey, kvartetas E.I.M.E bei svečiai iš Lenkijos – šeimyninis ansamblis Cud w Dolinie Baka. Talentais pasidalino ir jaunimo harcerių bei skautų grupės Green&Gold bei J.I. Taip pat netrūko folk ritmų, atliekamų grupės Folk Vibes.

Nuoširdžiai dėkojame Organizatoriams ir Atlikėjams už širdies atvirumą, gailestingumo darbus, dalinimąsi savo širdies gerumu. Džiaugiamės, kad „Vilties medis“ išaugo į gerumo mišką. Tikiu, kad susitiksime po metų.