Vilties medis auga

posted in: Aktualijos | 0

Vasario 21 dieną, skautigo įkūrėjo Roberto Baden- Powello gimtadienio išvakarėse lenkų harceriai kartu su lietuviais skautais pakvietė į paramos koncertą „Vilties medis“. Dar vieną kartą harceriai parėmė mūsų hospiso misiją, ypatingai besikūriantį vaikų hospiso skyrių. Šį ypatingą vakarą scenoje pasirodė: Vilkiukai, Green&Gold, šeimųninis duetas Cud w Dolinie Baka, grupė Folk Vibes, Penki Maironio pirštai, Lietuvos kariuomenės orkestras, Lenkų dainų ir šokio ansamblio „Wilia“. Taip pat pasirodė dainuojanti Kačmarkų šeima, kurį savo balsais pavergė Vilniaus publiką.

Mūsų misijos Ambasadorius Benediktas Vanagas įteikė mums 2018 metų Dakaro Ralio medalįkaip vienybės simbolį. Šį vakarą išgirdome daug padrąsinančių žodžių, kviečiančių ir toliau tarnauti sergantiems.

Aukciono metų susirinkę salėje dosniai parėmė mūsų misjiją, įsigydami įvairių daiktų. Taip pat patyrėme ypatingą sveikųjų ir sergančiųjų vienybę.

Nuoširdžiai dėkojame harceriams ir skautams už atvirumą ir pagalbą mūsų įstaigai, visiems aukotojams už dosnumą ir širdies jautrumą.

Su dėkingumu

ses. Michaela Rak

http://zw.lt/wilno-wilenszczyzna/koncert-drzewo-nadziei-milosc-daje-nadzieje/

http://zw.lt/wilno-wilenszczyzna/drzewo-nadziei-znamy-wynik-akcji-dobroczynnej/

http://kurierwilenski.lt/2018/02/22/szczodre-serca-na-koncercie-finalowym-projektu-drzewo-nadziei/

http://l24.lt/pl/kultura-pl/item/232877-wspolnie-czynmy-niemozliwe-mozliwym-harcerski-koncert-charytatywny

Fot. Roman Niedźwiecki