🌼 Vilties Laukai Ukrainai! 🌼

posted in: Aktualijos | 0

Brangus Draugai,

Šiomis sunkiomis valandomis, kai Ukraina eina per ypatingai sunkų laikotarpį, mes norime pareikšti mūsų solidarumą su ukrainiečių tauta. Kartu galime pasėti savo mažytę vilties lašelį lauke, prisipildytame užuojautos.

Prisijunkite prie mūsų akcijos „Vilties Laukai”! Spalio 12 dieną, 14:00, susitiksime prie Ukrainos ambasados, kad pasodintume širdės formos narcizų lauką. Šie švelnūs žiedai taps mūsų meilės, paramos ir solidarumo simboliu su Ukraina sunkiu metu.

🇺🇦 Ką tai reiškia?

1. Vilties Simbolis: Geltonieji narcizai yra vilties ir optimizmo simbolis. Mūsų akcija siekiama atnešti teigiamos energijos lašelį sunkiais laikais.

2. Parama Ukrainai: Pasodindami narcizus, aiškiai išreiškiame solidarumą su ukrainiečių tauta. Esame kartu sunkiais momentais.

3. Skatinimas Veikti: Norime, kad mūsų akcija taptų skatinimu toliau veikti. Kiekvienas, pamatęs šiuos žiedus, turėtų pagalvoti, ką dar gali padaryti, kad padėtų Ukrainai.

📅 KADA: Spalio 12, ⏰ VALANDA: 14:00 📍 KUR: Prie Ukrainos ambasados (Teatro g. 4)

Prisijunkite prie mūsų bendros iniciatyvos! Atneškime kartu vilties šviesą į laukus, prisipildytus užuojautos ir solidarumo. Prisiminkime, kad net mažas gero lašelis gali prasklaidyti tamsiausius debesis.

#ViltiesLaukai #SolidarumasSuUkraina #RemiameUkrainą #KartuDėlVilties 🇺🇦💙