Vilties Laukai Ukrainai!

posted in: Aktualijos | 0

Spalio 12 dieną įvyko jubiliejinė jau 10-oji Vilties laukų kampanija. Spalį minint Pasaulinę Hospisų bei Paliatyviosios Medicinos dieną yra sodinami geltonųjų narcizų svogūnėliai. Šios gėlės simbolizuoja viltį, primena apie sergančius ir skatinama gerbti žmogaus gyvybę iki galo. Šiuo metu, kai Ukraina išgyvena ypač sunkų laikotarpį, mes norime išreikšti mūsų solidarumą su ukrainiečių tauta. Kartu galime nešti taiką bei viltį.

Geltonuosius narcizus pasodinome simboline širdies forma prie Ukrainos Ambasados Vilniuje.

Džiaugiamės, kad kartu su mumis buvo Ukrainos Nepaprastasis ir Įgaliotas Ambasadorius Lietuvoje Petro Beshta, Ambasados darbuotojai, vaikai iš Ukrainos, gyvenantis ir besimokantis Lietuvoje, Šv. Juozapo mokyklos Vilniuje atstovai.

Šių metų kampaniją pradėjome bendra Dievo Gailestingumo Vainikėlio malda, prašydami Dievo palaimos ir Mergelės Marijos užtarimo hospiso pacientams, jų šeimoms, taikos Ukrainoje, Europoje, pasaulyje ir mūsų širdyse bei bendruomenėse. Dievo Gailestingumo vainikėlį meldėmės lietuvių, lenkų, ukrainiečių i anglų kalbomis.

Nuoširdžiai dėkojame visiems už vienybę bei bendrą maldą. Tegul žinia apie viltį ir gailestingumą per veiksmą sklinda kuo plačiau, o švelnūs narcizų žiedai tampa mūsų paramos ir solidarumo simboliu su Ukrainos žmonėmis šiuo ypatingai sunkiu metu.

Hospiso bendruomenė