Vilties bėgimo aidai

posted in: Aktualijos | 0

Balandžio 2 dieną vidurdienį hospiso savanoriai, darbuotojai ir asmenys remiantys mūsų hospiso misiją bėgo estafetėje „Vilties bėgimas“ į vietas, susijusias su Šv. Jonus Pauliumi II Vilniuje ir mūsų hospiso sodintais „Vilties laukais“. Mes išgyvename Didįjį penktadienį, todėl kelionę lydėjo Kryžiaus kelio stočių apmąstymas, kuriuos paruošė mūsų globėjas Pal. Kun. Mykolas Sopočka. Prisiminėme Šv. Jono Pauliaus II mokymą ir savo širdyje nešėme jo mintis apie gyvenimo vertę, kančią ir žmoniją. Meldėmės už taiką pasaulyje, pandemijos pabaigą, hospiso misijos plėtrą ir tikėjimo, vilties ir meilės augimą mūsų širdyse.

Tai buvo ypatinga pastangų diena, kurios metu galėjome pareikšti solidarumą su ligoniais, pagerbti Popiežių Šv. Joną Paulių II -ąjį ir liudyti tikėjimą.

Dėkojame mūsų bėgikams: Justinai, Tadeušui, Andžejui, Dariušui, Tomašui, Ramunei, Gražinai, Aleksandrui, kun. Andžejui, Česlavai, Emilijai, Agatai, Adamui, Marioliai ir Danutei. Didelį ačiū tariame Karoliui Dombrovskiui, kuris prabėgo visą trasą – virš 20 kilometrų!

Šv. Jonas Pauliau II- asis, melski už mus.