Hospiso stacionaras vaikams

posted in: Šeimoje | 0

Paliatyvioji pagalba vaikams – tai ne nuosprendis, tai pagalba sunkiai sergantiems vaikams ir jų artimiesiems, padedanti spręsti problemas susijusias su ligos sukeltomis fizinėmis, psichologinėmis, socialinėmis ir dvasinėmis problemomis.

VšĮ Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso Vaikų skyriuje yra teikiamos stacionarinės paliatyviosios pagalbos paslaugos įvairaus amžiaus vaikams, sergantiems nepagydomomis, progresuojančiomis, gyvenimą trumpinančiomis ligomis ir ligoniams, kuriems reikia nuolatinės priežiūros dėl jų sunkių ligų ar būklių.

Hospise dirba patyrę darbuotojai: gydytojas, slaugytojos, socialinis darbuotojas, psichologas, kineziterapeutas, teikiantys visokeriopą pagalbą ne tik sergantiems vaikams, bet ir psichologinę bei dvasinę pagalbą sergančių vaikučių tėvams ir jų artimiesiems.

Čia visada būsite apsupti jus mylinčių žmonių, pasiruošusių padėti jums ne tik vaikučio ligos metu, bet ir lengviau susitaikyti su netektimi… Vaikų hospiso stacionaro aplinka pritaikyta kokybiškam ligoniuko gydymui ir slaugai bei komfortiškam tėvelių buvimui šalia.

Tėveliams, kurie turi sąlygas savo vaiką slaugyti namuose, išreiškus norą, jumis pasirūpins ambulatorines paslaugas namuose teikianti specialistų komandą, kurią sudaro gydytojas, slaugytoja, socialinis darbuotojas. Esant poreikiui, visuomet aplankys psichologas ar dvasininkas.

Hospiso misija yra padėti kuo kokybiškiau praleisti likusias gyvenimo dienas ne tik vaikui, sergančiam nepagydoma, progresuojančia liga, bet ir jo šeimai.

Gedėjimo laikotarpiu tėveliai, broliai, seserys ir kiti artimieji gali gauti dvasinę ir psichologinę pagalbą.

Visa pagalba vaikams ir šeimai yra teikiama nemokamai.

Norėdami gauti Vaikų hospiso skyriaus pagalbą, skambinkite

Tel. +370 699 66 840