Solidarumo bėgimas augina viltį…

posted in: Aktualijos | 0

Spalio 11 d. Vilniaus „Pasakų parke“ nuo 12 val. girdėjosi skambus vaikų klegesys ir žemės dundėjimas. Teofilio Matulionio gimnazijos bendruomenės nariai bėgo Solidarumo bėgime, kuris buvo skirtas paremti Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospiso sergančiuosius. Bėgdami vienijosi visi: sveiki ir turintys fizinę negalią mokiniai, dideli ir maži, mokytojai ir tėvai – jie bėgo remdami sunkiai sergančius, nes liga nesirenka nei amžiaus nei lyties, nei tautybės nei pažiūrų. Šiuo bėgimu visa gimnazijos bendruomenė rinko lėšas, kurios bus skirtos hospiso veiklai vystyti. Su bendruomene bėgimo akcijoje kartu dalyvavo ir olimpinių žaidynių sidabro medalių laimėtojai penkiakovininkas Edvinas Krungolsas ir irkluotojas Mindaugas Griškonis.

Šiuo bėgimu dar kartą buvo patvirtinta bendrystės ir palaikymo svarbą, kuomet sveikieji padrąsina sergančius, jiems įkvepia drąsos ir vilties kovoti su sunkiai liga.

Dėkojame visai gimnazijos bendruomenei už atviras ir jautrias širdis, už solidarumą su hospiso sergančiais, už dovanotą viltį ir artimo meilės darbus!

„Žmogus yra didis ne tuo, kiek turi turtų, bet tuo, kuo jis yra; Ne tuo ką turi, bet tuo, kuo dalinasi su kitais“ ( Šv. Jonas Paulius II)

Hospiso bendruomenė