Skautų organizuotas paramos koncertas „Vilties medis“

posted in: Aktualijos | 0

Lapkričio 23 dieną išgyvenome ypatingą vakarą… 19 val. Lenkų kultūros namuose prasidėjo Vilniuje veikiančio skautų skyriaus „Skaudų Medis“ kuris priklauso Lenkų skautų sąjungai Lietuvoje, organizuotas paramos koncertas „Vilties Medis“. Šio koncerto metu visi buvo raginami savo piniginėmis lėšomis paremti Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso vaikų skyriaus kūrimą. Tiesiogiai koncertas buvo transliuojamas į daugelį pasaulio šalių, kur sulaukė gausaus palaikymo ir paramos. Su didžiausia meile visi koncerte atlikti kūriniai savo prasmėmis atskleidė žmogaus gyvenimo emocijas ir išgyvenimus, išgirstos kalbos ir pamatytos istorijos sugraudino ne vieno žmogaus širdį, privertė suprasti pagalbos sergančiam vertę.

Šio paramos koncerto metu buvo surinkta 10.901 euras ir 97 euro centai, iš jų 5700 eurų buvo surinkta skautų Šalčininkuose ir Šalčininkų rajone.

Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso bendruomenė nuoširdžiai dėkoja koncerto Organizatoriams, atlikėjams ir visiems aukotojams bei tiki, kad šis Vilties Medis pasodintas visų dalyvavusių širdyje, ateityje virs Gailestingumo darbų artimui sodu. Viliamės, kad ateinantį pavasarį vaikų hospiso skyriaus statybos prasidės ir visų Geradarių pagalba išsipildys sergančių vaikų ir jų šeimų lūkesčiai.