Savanorystė – jaunystė kitaip

posted in: Aktualijos | 0

(…) Padėk man, Viešpatie, kad mano rankos būtų gailestingos ir pasirengusios geriems darbams, kad aš mokėčiau daryti gera artimui, pati imdamasi sunkiausių ir nemaloniausių darbų. (…) Tikrasis mano poilsis tebūnie paslaugumas artimui (…)

Šv. Ses. Faustinos malda

Pal.Kun. Mykolo Sopočkos hospisas gyvuoja atvirų ir gerų širdžių dėka, vienos iš jų plakančios savanorių krūtinėse. Artėjant tarptautinei savanorių dienai, kuri bus minima gruodžio 5 d. , hospiso savanoriai lapkričio 19 d. susitiko pabūti kartu, pasidalinti savo mintimis apie nuveiktus darbus. Dėkojame Multikino, esančio PPC OZAS, administracijai, kuri mūsų savanoriams suteikė galimybę nemokamai apsilankyti kino filme „Jaunystė“. Po filmo peržiūros savanoriai prie puodelio arbatos dalinosi savo mintimis. Pokalbiams ir diskusijomis nebuvo galo… Geros ir šiltos emocijos liejosi iš šių savanorių širdžių, kurios negailėdamos laiko ir jėgų darbais įgyvendina Šv. Ses Faustinos maldą, gyvenimo pavydžiu patvirtina Gailestingumo savo artimui, darbus.

Mūsų savanoriai yra pavyzdys žmonėms, ženklas užimtai ir skubančiai visuomenei, kad pastebėti, padėti bei pasilenkti prie sergančio žmogaus gali kiekvienas, kuris turi atvirą širdį.

Savanorių koordinatorė
Aušra Taločkaitė