Pirmieji Gavėnios projekto atgarsiai atkeliavo iš Kalvelių Stanislovo Moniuškos gimnazijos

posted in: Aktualijos | 0

Pirmieji gerumo „akmenukai „ Gailestingumo mozaikai Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospise atvežti iš Vilniaus Rajono Kalvelių Stanislovo Moniuškos gimnazijos. Prieš prasidedant gavėnios laikui kreipėmės į visas Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklas kviesdami dalyvauti Gavėnios projekte “Gailestingumo mozaika gavėnios kasdienybėje“, kurio tikslas prisidėti prie gailestingumo darbų gavėnios metu: ribodami savo kasdienius malonumus, susilaikydami nuo antraeilių dalykų gyvenime (saldumynai, saldūs ir gazuoti gėrimai, papildomas kavos puodelis ir pan) sutaupytas lėšas paaukoti šio hospiso ligonių reikmėms.

Dievo gailestingumas perkeičia žmogaus širdį, tai naujas stebuklas, kad Dievo gailestingumas paliečia kiekvieno mūsų gyvenimą, įkvepia mums artimo meilę ir skatina daryti tai, ką Bažnyčios tradicija vadina gailestingumo darbais kūnui ir sielai. Jie primena, kad mūsų tikėjimas turi būti liudijamas konkrečiais kasdieniais veiksmais. Gailestingumo darbų tikslas – padėti mūsų artumui.

Pal. Kun. Mykolo Sopočkos šeimos vardu dėkojame už šios mokyklos Ugdytinių, Tėvelių, Administracijos ir Mokytojų, Visų dalyvavusių projekte jautrias širdis, norą atsiliepti į gailestingumo darbų artimui kvietimą ir prasmingos veiklos raginimus- AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ….

„Pagal gailestingumo darbus ir mes patys būsime teisiami“ (Popiežius Pranciškus)