Pasveikinkime Popiežių kartu!

posted in: Aktualijos | 0

Brangūs Hospiso Bičiuliai,

Visi drauge keliaujame hospiso pacientų sunkų ligos kelią, išgyvename kasdienių rūpesčių, džiaugsmų ir liūdesio bei netekties akimirkas. Išreikšdami bendrystę ir vienybę su mūsų globojamais ligoniais ir jų artimaisiais, būdami šalia Jų iki paskutinės akimirkos tvirtybės semkimės bendraudami ir palaikydami vieni kitus , o ypač maldoje patikėdami savo gyvenimą Kūrėjui.

Šių metų rugsėjo 22–23 dienomis Lietuvoje lankysis Mūsų Tikėjimo Tėvas Popiežius Pranciškus. Mūsų hospiso bendruomenė inicijuoja rugsėjo 13–21 dienomis Rožančiaus devindienį Šventojo Tėvo intencijomis, kurį melsis paliatyvios pagalbos Lietuvoje bendruomenės: VšĮ Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisas Vilniuje, VšĮ „Tėviškės namai Alytuje, Kauno hospiso namai, VšĮ Šiaulių paliatyvios pagalbos ir onkologijos centras, VšĮ Šv. Pranciškaus onkologijos centras Klaipėdoje, o taip pat kiekvienas norintis savo namuose kviečiamas jungtis šiai maldai.

Esate didelės Hospiso šeimos dalis, tad kviečiame Jus rožinio maldos devindieniui ( rugsėjo 13–21 d.), o rugsėjo 22 d. (šeštadienį) 16 val. susirinkti prie Hospiso (Rasų g. 4, Vilnius) ant Žiuprionių kalno pasveikinti papamobiliu pravažiuojantį Šventąjį Tėvą bei priimti Jo teikiamą palaiminimą.

Tegul šis istorinis įvykis lieka mūsų širdyse ir bus perduotas ateinančioms kartoms.

Junkimės bendrai maldai, o apie savo dalyvavimą rugsėjo 22 d. prašome pranešti iki rugsėjo 17 d. tel.: 8 (5) 219 57 62 darbo dienomis 9–16 val. arba mob. tel 8 640 37237

Ses. Michaela Rak