Pastarųjų dienų įvykių aidai

posted in: Aktualijos | 0

Spalio 16-21 dienos hospiso bendruomenei buvo beveik kaip maratono bėgimas…

Spalio 17 dieną dalyvavome Liublino Gerojos Samariečio Hospiso 30- mečio jubiliejaus iškilmėse. Turėjome galimybę pasikeisti patirtimi, pasidalinti mūsų hospiso kasdienybe, sutelkta į nuolatinį sugebėjimą sustoti prie ligonių ir jų artimųjų poreikių.

Sekmadienį, spalio 20 dieną Šv. Onos bažnyčioje Glivicuose vyko Krikščioniškos kultūros dienos, kurių metu įvyko grupės Demus Meus paramos koncertas. Visos koncerto metu surinktos lėšos buvo skirtos mūsų Vaikų hospiso skyriui. Sesuo Michaela visą sekmadienį, po visų Šv. Mišių dalinosi su tikinčiaisiais susitikimų žmogaus su žmogui bei žmogaus su Dievu ypatingumu.

Tą pačią dieną Marijos Legiono nariai iš Radomės diecezijos surengė paramos koncertą Vaikų hospiso skyriui. Šv. Pylipo Neri Oratorijoje įvyko miuziklas „Marijos gyvenimas“, kurį atliko ansamblis „Gadelupe“ iš Liublino.

Folkloro Ansamblio „Rudomianka“ 30- mečio jubiliejus tapo galimybe dalintis gerumu. Koncerto metu galėjome ne tik žavėtis talentais, bet patirti solidarumą su sergančiais asmenimis, ypatingai vaikais…

Prie pat Lenkijos – Čekijos sienos, Ustron vietovėje, Ponios Hanos Kaup z Gožuvo ir Fondo Arka iš Bydgoščiaus kartu su neįgaliaisiais dėka, mūsų hospiso misija buvo žmonių mintyse ir širdyse per parodą „Kaip save patį“…

Nuoširdžiai dėkojame visiems Iniciatoriams, Organizatoriams, Atlikėjams už įsitraukimą bei pagalbą, nes jos dėka galėsime tarnauti sergantiems ir mirštantiems.

Hospiso bendruomenė