Parapijų bendruomenės dalinasi su hospisu

posted in: Aktualijos | 0

Nei vienas žmogus negali pakeisti praeities, bet visuomet gali pasirinkti ateitį. Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisas yra namai, kuriuose pagalbos sulaukia sunkiai sergantys ir savo ateitį patiki šiems namams. Čia kasdien reikia  meilės, atjautos ir pagalbos.

Advento ir  šventiniu  laikotarpiu   bandruomenės buvo kviečiamos  dalintis su   šiais namais. Kelios  parapijos  per muziką nutarė  paskatinti savo narius atverti gerumui širdis: Sudervės Švč. Trejybės bažnyčios bendruomenės choras “Barka” ir  Paluknio Šv. Jono Krikštytojo  bažnyčios bendruomenė  trio “Hanki” surengė savo parapijose Kalėdinių giesmių koncertus, kurių metu rinko aukas hospiso reikmėms. Šv. Teresės bažnyčioje  solistė Marta Subočiūtė su jaunimu parengė muzikos-poezijos popietė “Mažoji Meilė”, kurios metu    muzikos ir poezijos garsais  kvietė  dalintis su šalia esančiais sergančiais.
Jau ne pirmą kartą atviromis širdimi Nemėžio Šv. Rapolo Kalinausko bažnyčios bendruomenė prisideda prie hospiso  gyvenimo. Parapijos jaunimas organizavo pyragų akciją ir   visas lėšas  bei  surinktas medicines priemones  dovanojo Hospisui.

Šv. Teresės parapijoje visą adventą vyko gerumo akcija „Pagalba hospisui”, kurios metu buvo renkamos medicininės  ir švaros priemonės.

Nuo mūsų priklauso ateitis mūsų pačių ir ateitis  žmonių, kuriems reikia pagalbos.

Ačiū šių  parapijų bendruomenėms už   aukas ir   atviras bei jautrias širdis.

Ses. Michaela