Gailestingumo Sekmadienis

posted in: Aktualijos | 0

Poznanės vyskupijos Caritas jau daugelį metų yra su mumis, vykdant hospiso misiją. Nuolat patiriame pagalbą ir palaikymą.

👉🏻 Balandžio 16 dieną, Dievo Gailestingumo sekmadienį, Poznanės Caritas šventė globėjo šventę. Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčioje šia proga vyko grupės Arka Noego koncertas. Taip pat buvo apdovanoti žmonės, kurie vykdo karitatyvinę veiklą.

🙏 Šią dieną ses. Michaela per šventas Mišias Šv. Kryžiaus Bažnyčioje pasidalino savo liudijimu apie Dievo Gailestingumą, apie gailestingumą, veikiantį per tarnystę ligoniams, apie hospiso misiją.

👏 Per oficialią šventę mūsų sesuo Michaela gavo Signum Caritatis statulėlę kategorijoje „Liudijimas“. Kaip pabrėžė Poznanės arkivyskupas metropolitas Stanisław Gądecki, rūpinimasis hospiso poreikiais kyla iš gilaus atsidavimo kiekvienam žmogui, kuris savo silpnumu yra Bažnyčios kelias.

🤝 Nuoširdžiai dėkojame Arkivyskupui Metropolitui Stanisław Gądecki, kun. Marcin Janecki ir visiems, kurie savo buvimu palaiko hospiso misiją Vilniaus krašte. Mums yra be galo malonu kad jau ilgą laiką mus remia žinoma Lenkijoje ir visame pasaulyje dainininkė Eleni.

❤️ Džiaugiamės, kad Gailestingumo sekmadienį buvo apdovanoti išskirtiniai asmenys, kiekvieną dieną tarnaujantis kitiems.

🕊 Caritas mus jungia ir visada yra su mumis.