Mūsų savanorė tapo Lietuvos Garbės laureate!!!

posted in: Aktualijos | 0

Jau devintą kartą kovo 11 – aja įvyko iškilminga TV3 ceremonija, pagerbiant kilnios širdies žmones – Lietuvos Garbė 2014. Ši data yra labai simbolinė, nes tai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Šių metų iškilmė buvo ypatinga mūsų hospisui. Su dideliu džiaugsmu hospiso bendruomenė priėmė žinią, jog mūsų savanorė Justina Avgul tapo Lietuvos Garbės laureate.

Šiais metais iškilminga apdovanojimų ir statulėlių įteikimo ceremonija vyko Nacionalinėje Filharmonijoje. Mūsų savanorė gavo Metų Vilties nominaciją. Statulėlę jai įteikė brolis Julius, o ypatingą dovaną – piligriminę kelionę į Romą įteikė Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso direktorė sesuo Michaela Rak. Vakaras buvo pilnas staigmenų. Justina pirmą kartą gyvenime dainavo scenoje ir kartu su atlikėja Katažyna Nemycko atliko dainą apie Vilnių. Taip pat nominacijos buvo suteiktos šiose kategorijose: Metų gelbėtojas, Metų pareiga, Metų drąsos vaikai, Metų pasiekimas, Metų lietuviai svetur, Metų kaimynas. Už viso gyvenimo nuopelnus buvo apdovanotas profesorius kardiochirurgas Vytautas Sirvydis.

Savo veikla padarysime viską, kad nenuviltume Lietuvos garbės. Tarnausime sergantiems ir mirštantiems asmenims laikydamiesi hospiso idealų. Džiaugiamės ir dėkojame visiems, kad mūsų tarnystė ir pagalbą buvo pastebėta ir įvertinta.

T. Vinicko nuotraukos (delfi.lt):

Straipsnis delfi.lt: Filharmonijoje jau devintąjį kartą vyko iškilmingi apdovanojimai