Mūsų mažieji Draugai padovanojo Velykines dekoracijas

posted in: Aktualijos | 0

Vos prieš kelias dienas su vizitu ses. Michaela lankėsi pagrindinėje mokykloje „Pažinimo medis“, kur mokiniams ir jų tėveliams pristatė Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso veiklą. Viešnia iš pirmojo Lietuvoje Hospiso papasakojo vaikams, kaip atvira širdis, gailestingumas, rūpinimasis kitu veda žmogų į laimę. Tai vertybės, kurios universalios bet kokio tikėjimo, bet kokia kalba šnekančiam, bet kokio amžiaus Žmogui.

Susitikimo metu pasakojo istorijas, kurios mokė gailestingumo ir atleidimo, supažindino su Gailestingojo Jėzaus paveikslu, kvietė būti atlaidiems priešams, ragino klausyti savo širdies. Šio pokalbio metu buvo užduotą daug klausimų, kurių esmė – kaip būti geru ir doru žmogumi.

Šio susitikimo vaisių hospiso šeimai neteko ilgai laukti. Kovo 22 dienos rytą naujai sutikti mažieji „Pažinimo medžio“ auklėtiniai su mamomis suklegėjo nešinį įvairiomis maisto gerybėmis ir Velykinėmis dekoracijomis, kurios džiugino akį savo idėjomis ir spalvingumu.

Mažieji mūsų draugai aplankė ligonius, susipažino su čia dirbančiu personalu, tyrinėjo aplinką ir domėjosi hospiso gyvenimu.

Esame dėkingi Mokiniams, Tėveliams ir Mokytojams už atviras ir gailestingas širdis, norą praskaidrinti ligonių kovos su liga kelią.