Kviečiame pasiklausyti:

Colloquium laidos svečiuose Benediktas Jonuška. Vaikų chirurgijos rezidentas, kuriam studija ir mikrofonas įprasti dalykai. Renginių vedėjas, radijo stoties „Power Hit Radio“ didžėjus, žinomas dar kaip BeLeo. Kalbame apie socialinių tinklų naudą, pomėgius ir jauno gydytojo iššūkius. Colloquium – tai pokalbiai apie mediciną ir ne tik.

Ortopedas-traumatologas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Simonas Kaupas pasakoja apie kelią į grožio chirurgijos Panteoną. Kalbame taip pat apie dažniausias ir sudėtingiausias operacijas, bei išsiaiškiname, kada plastikos chirurgų pacientais tampa vyrai – ir kodėl jie neturėtų to bijoti. Colloquium – tai pokalbiai apie mediciną ir ne tik.

Colloquium – tai pokalbiai apie mediciną ir ne tik. Svečiuose Gyvybės mokslų centro mokslininkė, Vilniaus universiteto Imunologijos ir ląstelės biologijos skyriaus vedėja, prof. Aurelija Žvirblienė, su kuria kalbame apie pandemijas žmonijos istorijoje, ar galime sustabdyti koronavirusą ir atsakome į klausimą kas geriau – persirgti ar pasiskiepyti?

Colloquium – tai pokalbiai apie mediciną ir ne tik. Su Nacionalinio vėžio instituto veido ir žandikaulių chirurge Otilija Kutanovaite kalbame apie galvos-kaklo onkologinius susirgimus bei jų gydymą, išliekančius stereotipus apie moteris chirurges, mokymąsi skaityti ir paslėptus talentus.

Colloquium su Aurelija Žvirbliene. Kaip sustabdyti koronaviruso pandemiją?

Colloquium su Simonu Kaupu. Kelias tobulybės link