Lenkijos Pirmosios Ponios vizitas hospise

posted in: Aktualijos | 0

Vilniuje vyksta NATO viršūnių susitikimas, kuriame dalyvauja daugelio šalių vadovai. Lenkijos Respublikos Prezidentą Andrzej Duda lydi jo žmona Agata Kornhauser-Duda.

Didelis džiaugsmas, kad liepos 11 dieną Pirmoji Ponia susitiko su mūsų Hospiso bendruomene. Susitikime dalyvavo mūsų pacientai, jų šeimos ir artimieji, buvusių pacientų šeimos, darbuotojai ir gausus būrys savanorių.

Susitikimo su Pirmąja Ponia metu mūsų draugė Ewa Szturo koncertavo kartu su gitaristu Karoliu Wilkickiu. Mūsų Hospisas – tai namai su širdimi, kuriuose vyrauja gerumas, meilė ir gailestingumas. Tai mūsų pacientai patiria kiekvieną dieną. Džiaugiamės, kad susitikimo metu Lenkijos Respublikos Pirmoji Ponia, Ponia Agata susitiko su mūsų pacientais, vaikais ir suaugusiais. Lenkijos Respublikos Prezidento žmona pabrėžė, kad hospise tvyrančios meilės, gerumo ir vilties atmosferos dėka pacientai ir jų šeimos yra apsupti nepaprasto rūpesčio ir žino, kad šiuo sunkiausiu gyvenimo periodu jie yra ne vieni. Ji taip pat padėkojo seseriai Michaelai Rak už puikų hospiso darbą. Viso susitikimo metu vyravo šilta ir šeimyniška atmosfera.

Dėkojame Lenkijos Respublikos Pirmajai Poniai Agatai Kornhauser-Dudai už didelę, atvirą širdį, padovanotą medicininę įrangą ir buvimą kartu su mūsų hospisu.

Foto: Gražina Radzevič

Bartosz Frątczak