Kvietimas

posted in: Aktualijos | 0

2024-aisiais minime 90-ąsias Gailestingojo Jėzaus atvaizdo nutapymo metines. Šia proga Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso bendruomenė nuoširdžiai kviečia atvykti gegužės 26 dieną 17 val. į Rotušės aikštę į renginį – filmavimą, kurio metu kiekvienas dalyvis galės tapti „Viešpaties Jėzaus veidrodžiu“.

Dalyviai Rotušės aikštėje sustos, kurdami spindulius, išeinančius iš Jėzaus širdies. Tai bus nufilmuota kamera bei dronu ir paruoštas kelių minučių filmukas su lektoriumi, kuris pasakoja apie Dievo Gailestingumą bei gailestingumo darbus, Vilnių kaip gailestingumo miestą. Paruoštas filmukas bus rodomas TV kanaluose bei socialiniuose tinkluose.

Pirmasis paveikslas su užrašu „Jėzau, pasitikiu Tavimi“ buvo nutapytas pagal šventosios sesers Faustinos Kovalskos regėjimus ir padedant Pal. Kun. Mykolui Sopočkai. Kaip rašoma sesers Faustinos dienoraštyje, Jėzus jai pasirodė Plocko vienuolyne ir prašė nutapyti paveikslą ir pažadėjo, kad siela, kuri šį paveikslą gerbs, nepražus. Jis taip pat pažadėjo didelę pažangą krikščioniškojo tobulumo kelyje, laimingos mirties malonę ir visas kitas malones. Pirmojo paveikslo autorius buvo tapytojas Eugenijus Kazimirovskis, darbas prie jo truko nuo 1934 m. sausio iki birželio mėn. E. Kazimirovskio studija buvo įsikūrusi Rasų gatvėje, dabar čia – Gailestingojo Jėzaus seserų vienuolynas. Visai šalia jo yra Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospisas, kuriame Gailestingumo darbai vyksta kiekvieną dieną.

Kiekvienas esame kviečiami nešti gailestingumo žinią bei padėti kitiems. Nuoširdžiai kviečiame Jūsų bendruomenę prisijungti prie iniciatyvos ir atvykti gegužės 26 dieną 17 val. į Rotušės aikštę bei tapti gailestingumo žinios nešėjais bei skleidėjais.