Kalėdinių pyragų akcija –trupinėlis gerumo…

posted in: Aktualijos | 0Kalėdinių pyragų akcija, kurią surengė Šv. Jonų bažnyčios Taize jaunimo grupė su savanoriais, nors trumpam, bet pakeitė Pilies gatvę Vilniuje… Ankstyvą sekmadienio (gruodžio 11 dienos) rytą šios bažnyčios prieigose jauni žmonės pastatė ypatingą Kalėdinių pyragų palapinę, kuri pasipuošė Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso informaciniais stendais. Praeivių akis traukė ir šypseną veiduose sukėlė nykštukų kepurėmis pasipuošė žmonės, kurie su džiaugsmu kvietė ragauti įvairių naminių pyragų. Visi pyragai su didele artimo meile ir kitais gerumo priedais buvo kepami asmeniškai šauniųjų vilniečių namuose bei akcijos savanorių, kuriuos priėmė Motinos Teresės seserų vienuolynas.

Norintieji, pasivaišinę pyragu, galėjo į aukų dėžutės įmesti simbolinę auką, kuri šiais metais bus skirtos mūsų hospiso reikmėms. Ši, Kalėdinių pyragų akcija, puikus būdas mokyti vieniems kitus gerumo ir atjautos bei vienybės su žmonėmis, kuriems reikia paramos.

Hospiso šeimos vardu, dėkojame už šią akciją Šv. Jonų bažnyčios Taize jaunimo grupei ir visiems savanoriams, kurie kepė ir dalino pyragus. Taip pat sakome AČIŪ visiems, kurie savo namuose kepė pyragus ir juos atnešė į Kalėdinių pyragų palapinę, aukojo už pyragus ir taip prisidėjo prie Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso kasdienybės.

 

Hospiso bendruomenės vardu,

ses. Michaela