Hospisas

| 0

Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisas – namai, kur vyrauja meilė, gėris ir viltis, kur ligonius apgaubia psichologų, dvasininkų, gydytojų, slaugių rūpestingumas, dvasinė ir medicininė globa.

Šiuose namuose rūpinamasi ligonio šeima, kuri tragedijos akivaizdoje jaučiasi bejėgė ir pasimetusi. Ištiesti pagalbos ranką ligonio artimiesiems yra pasiruošę gydytojai, dvasininkai, teisininkai, socialiniai darbuotojai ir savanoriai. Ligoniais rūpinamasis pagal jų sveikatos būklę: jų namuose arba hospise (dienos arba visos paros).

Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisas – vieta, kur pagalba suteikia visiems, kam jos reikia. Neskirstome pagal tautybes, tikėjimą. Pagalba teikiama neatlygintinai.

Kaip padedame

Hospiso tikslas – pagerinti ligonių gyvenimo kokybę, suteikti jiems specializuotą ir rūpestingą medicinos, psichologinę, pedagoginę, dvasinę ir socialinę globą. Pagalba teikiama neatlygintinai. Pagalbą teikiančią komandą sudaro kvalifikuoti ir patyrę gydytojai, slaugės ir greitosios medicinos pagalbos darbuotojas, psichologai, dvasininkai, biuro darbuotojai ir savanoriai.

Parama šeimoms

Hospisas padeda ir ligonių artimiesiems. Visokeriopa parama paskutiniu ligonio gyvenimo laikotarpiu ir gedulo metu yra labai reikalinga jo artimiesiems. Paramą šeimoms teikia ir teisininkai, psichologai, terapeutai, dvasininkai, savanoriai.

Parama ligonių šeimoms teikiama neatlygintinai.

Medicininė priežiūra

Hospisas veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Kiekvieną akimirką mūsų komandą yra pasiruošusi teikti pagalbą.