Gyvybė yra dovana

posted in: Aktualijos | 0

Balandžio 30 dieną minint Pasaulinę Gyvybės dieną jau ketvirtą kartą įvyko iškilminga Gyvybės apdovanojimų ceremonija, kurios globėju yra Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas. Tai visuomeninė iniciatyva, kurios tikslas pabrėžti gyvybės svarbą, gyvybės idėją, kuri mus visus jungia. Renginio metu buvo pagerbti asmenys, institucijos, iniciatyvos septyniose kategorijose: „Už šeimos stiprinimą“, „Už profesinį pasiryžimą puoselėti gyvybės kultūra“, „Už pagalbą suabejojusiems gyvybės prasmingumu“, „Už jaunimo ugdymą atsakingam požiūriui į gyvybę“, „Už dvasinę ir fizinę pagalbą silpnesniam“, „Už ilgametį indėlį gyvybės kultūrai“, „Už palankios aplinkos gimdyvei ir vaikui kūrimą“.

Sesuo Michaela ir mūsų hospisas buvo apdovanoti kategorijoje „Už profesinį pasiryžimą puoselėti gyvybės kultūrą“. „Šioje statulėlėje matau mūsų pacientų džiaugsmą – nepaisant to, kad kenčia, sugeba nusišypsoti ir pasakyti: esu laimingas. Dėkoju už šią mums duotą laimę ir jausmą, kad esame vieni kitiems reikalingi“ – pabrėžė Sesuo Michaela.

Kasdienę hospiso tarnyste liudijame, kad kiekviena gyvybė yra svarbi, yra dovana, kuria saugome, gerbiame kiekvieno žmogaus orumą, ypatingai sergančio. Tai mūsų misija, džiaugsmas ir laimė.

Dėkojame visiems, kurie mus pastebėjo, nominavo ir apdovanojo.

Hospiso bendruomenės vardu
Aneta Gurnevič