Diena 7: Apibendrinimas

posted in: Dakaro Ralis 2019 | 0Prabėgo daugiau kaip du trečdaliai Dakaro. Iš viso nuvažiuota gerokai per 4 tūkst. kilometrų ir atiduota užtektinai jėgų įveikiant daugiau kaip 2 tūkst. km greičio ruožų.

Kol kas viskas pagal planą – saugiai ir užtikrintai. Nuotykių čia buvo ir visada bus, nes tai Odisėja, kuriai būtinas dramatiškas scenarijus.

Džiaugiamės tuo, kur esame, tačiau viską vertiname santūriai: dar liko 3 dienos ir beveik 800 km greičio ruožų. Antradienis – ilgiausia iš likusių dienų. Paliekame bivuaką greta San Juan de Marcona miesto ir porai dienų keliamės į Pisco. Laukia 360 km greičio ruožas ir dar per 200 km pervažiavimo.

Septintas etapas buvo dar vienas kietas riešutėlis visiems. Nors šis Dakaras trumpesnis, tačiau nė kiek ne lengvesnis. Organizatoriai suskaičiavo, kad šiemet dar iki lenktynių pusiaukelės pasitraukė daugiausia dalyvių per visus 11 metų, kai Dakaras persikėlė į Pietų Ameriką. Laimė, lietuvių tose gretose nėra. Mes tęsiame!
Nuotraukos – geras būdas užfiksuoti atmintyje tai, ką bandys užkloti priešaky dar laukiantis smėlis ir dulkės. Jų netrūko ir septintą ralio dieną. Siūlome įsitikinti patiems!
Photo: Rytis Šeškaitis