Devintoji „Vilties laukų” kampanija

posted in: Aktualijos | 0

2023-aisiais Vilnius švęs savo 700 metų jubiliejų. 1323 m. Lietuvos dydisis kunigaikštis Gediminas Europos miestams išsiuntė laišką, kuriame pirmąjį kartą buvo paminėtas miesto vardas – „in civitate nostra Vilna (liet. Mūsų mieste Vilniuje).

Mūsų miestas Vilnius visada buvo daugiakultūris, įvairiatautis, vienijo skirtingų tikėjimų žmones ir buvo atviras kiekvienam. Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisas jau dešimt metų padeda sergantiems ir yra jautrus kito žmogaus poreikiams.

Kasdien mūsų hospise nešame vilties spindulėlį kiekvienam, kam jis yra reikalingas. Tikime, kad ateityje Vilniaus krašte hospiso misija plėsis, o viltis ir rūpinimasis kitu žmogumi dar stipriau įsilies į mūsų miesto istoriją.

Spalio 17 d. 15 val jau devintąjį kartą kampanijos „Vilties laukai“ metu hospiso bendruomenė sodins narcizus – vilties ir vienybės su sergančiaisiais simbolį – simboline forma „700“ minėdami artėjantį miesto gimtadienį. Taip pat dėkosime už dešimt hospiso veiklos metų mūsų Vilniuje. Renginys vyks Šventaragio g. priešais Grand Hotel Kempinski Vilnius.

Nuoširdžiai visus kviečiame. Būkime kartu!

Tegul žinia apie viltį ir gailestingumą per veiksmą sklinda kuo plačiau, kaip žinia apie miesto įkūrimą prieš septynis šimtus metų.