Derliaus šventės aidai

posted in: Aktualijos | 0

„Dalijamės duona, kultūra ir tradicijomis“ tokiu šūkiu Pikeliškėse šurmuliavo Vilniaus rajono derliaus šventės dalyviai.

Skaitlingas savo gyventojais Vilniaus rajonas padėkos už šių metų gausų derlių šventę pradėjo seniūnijų eisena ir derliaus vainikų paroda. Šv. Mišių metu, kurias aukojo vyskupas Darius Trijonis su būriu dvasininkų buvo dėkojama Viešpačiui už šių metų laukų, sodų ir daržų gausų derlių, prašoma globos ir visiems reikalingų malonių. Šventėje skambėjo daug padėkos žodžių už sunkų ir daug kantrybės reikalaujantį žemės ūkio darbą, visi dalyviai bei svečiai buvo pakviesti savo širdžių auka prisidėti prie Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospiso veiklos. „Mums Viešpats dovanoja daug malonių, patys nestokodami pasidalinkime su sergančiais asmenimis, kuriems mūsų pagalba ir palaikymas yra labai viltingi“,- šiais žodžiais buvo pristatyta hospiso misija. Seniūnijų puoštuose kiemeliuose sutikome daug dosnių žmonių, kurie mielai aukomis parėmė sunkiai sergančius. Džiaugiamės, kad mokame dirbti, linksmintis ir nepamirštame šalia esančių, kuriems reikalinga mūsų pagalba.

Dėkojame šventės organizatoriams už galimybę Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospiso atstovams dalyvauti bendrystėje ir tariame AČIŪ visiems šventės dalyviams už aukas, kurios padės įgyvendinti hospiso misiją.

Hospiso bendruomenė